Akaryakıt ve Market Otomasyonu

suXess Basic - Pro - Premium Özellikleri
Ana Sayfa   |   Çözümler   |   Çözüm Ortaklarımız   |  İrtibat                 Gazi Kurumsal Yazılım Donanım Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti. Tel: 0224 453 3745
                                                                                                              Faks: 0224 453 3746 Nilüfer / BURSA Tüm hakları saklıdır. Gazi Bilişim'e Aittir.
Gazi Bilişim Bursa
Akaryakıt Yönetimi, Logo ile Turpak,Mepsan,Asis entegre çalışarak, Akaryakıt İstasyonları için birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Akaryakıt Yönetimi ve Market Modülünün Logo ile birlikte çalışmasıyla istasyona ait tüm Market ve Akaryakıt işlemleri tek programla müşteriye sunulmakta ve raporlanabilmektedir.

Turpak’taki verilerin anlık olarak sisteme yansıtılması ve yorumlanması sağlanmaktadır. Bundan dolayı istasyondaki akaryakıt ve LPG pompalarında gerçekleşen tüm satışların sisteme on-line girmesiyle pompa satışları anlık izlenebilmektedir. Günlük vardiya hesabı alınmadan veresiyeli satışlar faturalandırılabilmektedir. Filo tanımlamaları yapılarak müşterilerin araçlarıyla ilgili detaylara kolayca ulaşılabilmektedir.

Vardiya alma işlemiyle carilere kesilen faturaların programa yansıtılması ve carilere, malzemelere ait tüm raporlara anında ulaşılabilmesi sağlanmaktadır. Sağladığı bu avantajlarla; Akaryakıt Yönetimi, Logo ve Turpak,Mepsan,Asis entegre çalışarak istasyonların ihtiyaçlarına tek bir programda cevap verebilmektedir.

LOGO ürünleriyle entegre olarak çalışan KL-Retail ile dağınık coğrafyalardaki şubeler ile üretici bazlı yapılan anlaşmalar ve üreticilerin tedarik zincirleri ile şubelerin ilişkisini kolaylıkla kurarak satınalma ve dağıtım süreçlerinizi etkin ve hızlı yönetebilirsiniz.

Online Veri Aktarımı

Kullanılmakta olan tüm maliye onaylı online - offline yazarkasalar ile KL-RETAIL (Market) arasındaki entegrasyon ile veri alışverişini sorunsuz gerçekleştirebilirken bütün barkodlu teraziler ile haberleşebilme,anlık bilgi gönderebilme ve etiket yazıcıların tümü ile entegre olması özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Fiyat Geçişlerinde Kolaylık

İster tek fiyat ister her şube için farklı fiyat uygulansın, tek ekrandan tüm fiyat politikanızı yönetip yapılan değişiklikleri izleyebilirsiniz. Aktivite ve insert temelinde yürüyen iç içe geçmiş fiyat değişikliklerinin merkezi ve şube bazlı yönetiminin kolay ve güvenli bir şekilde kontrol altında tutularak Sistem, Etiket ve POS fiyat tutarlılığını sağlayabilirsiniz.

CRM Kart Özelliği

CRM Kartlarını kullanarak müşterilerinize özel aktiviteler ,puan uygulaması tanımlayabilme ,özel gün ve günlerde müşterilerinize promosyonlar tanımlayabilirsiniz.

Satınalma Özelliği

Firmaların , üretici ve tedarikçileri ile yürüttükleri bölgesel tedarik süreçleri ile ciro primleri ve promosyon gibi zamana, üreticiye, ürün kategorilerine, tedarikçiye ve şubelere bağlı anlaşmaların yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat farklı süreçlerinin sorunsuz yönetimi. Yok satma ile ortaya çıkan karışıklıkları önlerken geliştirilen etkin talep ve sipariş uygulamaları ile dağıtım zincirinin en uygun şekilde yönetebilirsiniz.

PDA Entegrasyonu

Kullanılacak olan PDA uygulaması ile şubelerinizdeki mal alımı kolaylaştırarak işlerinizin hızlanmasını sağlarsiniz. Sayım modülünü kullanarak gerçek stok miktarlarınızı kontrol edebilir, risk limitlerinizi belirleyerek satışlarınızda kontrolünüzü sağlarken plasiyer takibi ile satıcılarınızı sorunsuz takip edebilirsiniz.

Raporlama

Tüm şubelerinizdeki satışlarınızı anlık olarak raporlarken stok miktarlarınızdaki satış hızlarını görerek siparişlerinizi hazırlayıp fazla stok yükünden kurtulabilirsiniz. Üretici, marka, reyon, kategori ve ürün bazında raporlar hazırlayabilir, dönemsel satış devir hızlarına bağlı ürün miktarlarını en güvenilir şekilde belirleyerek stok yönetiminin en zahmetsiz ve optimum seviyede yönetebilir ve raporlar alabilirsiniz.